Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové Motogangu od Zelené jedle

20. 12. 2008

Zakládající členové Motogangu

2004   

 KozelCH  - zakládající člen.

Obrazek

 

O sobě píšu v rubrice "O mě". Snad jen dodám, že jsem hlavní vizionář a plánovač tras TdP, navigátor a kuchař v jednom. Většinou jedu první, protože mám pod plechovým pláštěm své Rakety pouze 9k a do toho táhnu PÁvika (a navíc jediný znám cestu :-).

 

Mr. Švejk - zakládající člen

 

Obrazek

 

Protiváha mých pošahaných vizí. Kritik denních tras nad 250 km, zařizovatel úředních věcí a hlavní mechanik našeho strojového parku. Někdy k sežrání, jindy na zabití, ale bez něj bych na TdP nevyjel.

Když je řeč o Švejkovi, nemohu se nezmínit o jeho rodičích. Jsou to zlatý lidičky, kteří jsou vždy nápomocni v dobrém i zlém.

Obrazek

 

Tak to jsme zakládající členové. Vlastně první rok fungování motogangu byl 2005, kdy na první TdP "Na Slovač" jel jěště jeli dva Láďové a Lukáš.

Obrazek

zleva : Láďa, Láďa a Lukáš

Jak lze z fotogalerie vidět, srandy jsme si užili víc než dost - Remata, přechod hranic, pochvala sl. korun v "pizzerii" od Lukáše atd. Dalších ročníků se chlapi nezúčastnili, ale na Švejkovy narozeniny (01/2009) a zároveń schůzi Motogangu pozváni  byli, přišli a vyslechli neuvěřitelné příhody, které nás potkaly na cestách.Takže věřím, že na TdP 2009 vyjede minimálně 8 strojů a bude o nás vědět široko daleko (cítit a vidět také:-).

Zpět do roku 2005 - ve Skleném jsme byli ubytováni u Dáni, který tam byl s rodinou na dovolené. Tak se nepřímo, ale měrou značnou zapojil do fungování Motogangu. Přenesme se ale do roku 2006, kdy se mnou a Švejkem vyrazili na TdP "Do Aše" i Dáňa a Fanda. Od toho roku čítal motogang čtyři členy.

 

2005

Láďa

img_0706---kopie.jpg

Člen, který dává našemu gangu punc serióznosti. Důstojný chlapík, bohém, skrytá umělecká duše. Když na FB vypálím fotku, na které je a označím ho, do hodiny tam mám třicet vzdychajících lajků od slečen, dívek i dam věku důstojného.

 

2006

Dáňa

 

 

Obrazek

 

Dáňa je životní pohodář, požitkář a člověk, který dělá srandu i když se ždímají promočený ponožky. Jestli je Švejk mou protiváhou, tak Dáňa je schopen rozptýlit vzniklé dusno v pár vteřinách. Přirozeně sebevědomým chováním dokáže vytočit kohokoli - od Ašské šlapky až po svého šéfa :-).

 

Fanda

Obrazek

Fanda je na motorce starej mazák. Ale roky ubíhaly, na čízu v garáži se už 15 let prášilo... Jednu chvíli dokonce přemýšlel o prodeji... až v roce 2006 jsem ho zlanařil na TdP. Číza byla vytažena, odprášena a za 14 dní jsme jeli. To Fandu charakterizuje : neuvěřitelně spolehlivý a svědomitý člověk. Nezkazí žádnou srandu a trpělivě snáší naše pitomý nápady. O jeho šikovnosti by se dala napsat celá rubrika, tak jen pro ilustraci - poznali by jste čínskej elektrickej skútr ?

Obrazek

 

Tak to jsou superstabilní členové Motogangu od Zelené jedle. V roce 2008 se k nám přidal další člen - Jarda.

 

2008

Jarda

Obrazek

 

Klidnějšího člověka než je Jarda asi nepotkáte. Jestli Dáňa u ždímání ponožek dělá srandu, tak to se ždímou Jardovi ponožky. Jarda ždímá a mlčí. Co říct víc - je to rybář.