Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já a lesní zvěř

19. 3. 2009

Do HK za výdělkem jezdím 9 roků a za tu dobu jsem po cestě zažil ledacos. Legendární je příhoda, kdy já a moje babčy, nacpaní všichni do Fídi (Fiat Polski 126p - Maluch) kličkovali jsme mezi divokými prasaty u Petrovic v lese. Jedna mi visela na volantu a snažila se korigovat vůz, druhá mě uchopila zezadu za uši a snažila se korigovat mě a třetí jenom řvala :-)... krásné vzpomínky.  Nebo jak jsem potkal u Číčové taky prasata - asi 8. Problém byl v tom, že já jel na Pincku :-) Nic už nebude jako dřív.

Něco se ale nezmění nikdy. Zvěř - sebevražedně vrhající se pod jakýkoliv dopravní prostředek. Králíci, kočky, kozy lesní, čuníci...hlodavce pod 25 cm nepočítám. Za těch 9 let mám samozřejmě slušné skóre, ale co mám Matýska, je to mazec. Za jeden a půl roku společného jěždění mám jednu čičinku, tři králíky a od včerejška i čuníka. Přikládám to technologiím - Mates je tichoučký, maličký a lesní zvěř ho považuje asi za snadnou kořist. Ale to se mýlí - Mates je dravec !!! Varuji tedy touto cestou všechnu zvěř. My se nebojíme !!! Jako důkaz nechť se zvířátka podívají na fotečky - takhle skončí každá němá tvář, která na mě zaútočí !!! Ale jinak jsem samozřejmě pro mír :-) A dobrý jídlo.

Zvířátka lesu, silnice řidičům !!!

Obrazek

Ha ha ha !!! zbytky DNA

Obrazek

To je cena za bezprecedentní útok - Stálo ti to čuníku za to ? Asi pojdeš někde za tři dny v pangejtu na krvácení do mozku...